Vega Cloud 9

Vega Cloud 9

  • Ürün Kodu:Vega Cloud 9
  • Üretim Yeri:Türkiye3D Security ile Şifre Güvenliği

Ücretsiz Olarak Sms ve Eposta Yoluyla Telefonla Bilgilendirme

24 Saat Kesintisiz Olarak Yedek Kontrolü

Web CRM Üzerinden Teknik Destek Hizmeti

Kolay Kurulum Ve Kullanım

%100 Güvenli, Tam ve Otomatik Yedekleme

Gelişmiş ve Periyodik Raporlama Özelliği

Türkiye’de çok büyük bir sorun olan güç kaybı bir çok firmada onarılamayacak hasarlar meydana getirmiştir. Bir sabah bilgisayarınızı açıp hiç bir bilginin yerinde olmadığı gerçeği bir çok insanın başına gelmiştir.1980 ve 90’lı yıllarda Türkiyede’de yaygın olarak kullanılmaya başlanan güç kaynağı ile veri kaybı sorunu giderilmeye çalışılmıştır.

Gerçekte güç kaynağının bilgisayarınızı korumadığı üniversitelerde yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

Güç kaynaklarının içinde bulunan MOV (metal oxide vaporizer) adı verilen cihaz voltaj iniş ve cıkışlarındaki yüksek, düşük voltajı kendi içerisinde düzenler. Fakat bu iniş ve çıkışların çok sık yaşandığı bir ortamda MOV’da zarar görmeye başlar ve bazen 6 ay gibi kısa bir sürede akımı düzenleyemeyecek bir hale gelir. Bazı güç kaynaklarında bu cihazın hasar gördüğünü belirten ikaz ışıkları bulunmasına ragmen çoğu zaman önemsenmez.  Bu ihmaller firmalarda büyük zararlara yol açmaktadır.

Günümüzde her türlü bilginin elektronik ortamda saklandığı bir dönemde. Bir işletme sahibinin tek istediği alacak, verecek bilgilerinin güvenli bir ortamda olmasıdır.

Bu bilgiler bir firma için hayati bir önem taşımaktadır. Bu bilgiler çoğu zaman Cd,disk, flash bellek gibi bozulması veya zarar görmesi çok kolay olan medya cihazlarına kopyalayarak yedekleri alınmaktadır.

Fakat, Vega Yazılım olarak 25 yıl içinde defalarca müşterilerimizin veri kaybettiklerine şahit olduk. Hiç yedeği olmayan firmalardan, işe yarayamayacak kadar eski yedeklere sahip firmalar gördük. Her seferinde firmaların kayıplarının çok büyük olduğunu gördük.

Akılda tutulaması gereken bir önemli faktör ise internet’in artık cep telefonlarına kadar girmiş olmasıdır. Sadece Türkiye’de internet kullanıcı sayısı 50 milyon’a yaklaşmaktadır.

Bu elli milyona sizin iş yerinde kullandığınız ve bütün bilgilerinizi tuttuğunuz bilgisayarınızda dahil. Siber atakların ve hacklerin’de en zirvede olduğu bu dönemlerde verilerinizin tamamen saldırılara karşı korumasız bir şekilde durması sizin ve firmanız için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

 

Bizler Vega Yazılım olarak Türkiye’de bir ilke imza atarak firmaların verilerinin daha güvenli bir şekilde saklanmasını sağlamak amacı ile Cloud 9'u  geliştirdik.

Cloud 9 yalnızca Vega ürünlerini kullanan firmalar için değil Türkiye’de yaygın olarak kullanılan diğer yazılımlarında da bilgilerini saklayabilmektedir.

Cloud 9 (Bulut Yedekleme) gün içerisinde veya sizin belirlediğiniz periyodlarda,firmanıza ait verileri şifreleyerek Vega sunucularına göndermektedir. Bu bilgiler hergün defalarca yenilenerek veri kaybı seviyesinin 1% gibi bir minimuma indirebilmektedir.

Vega server yöneticileri vegacloud müşterilerinin verilerinin düzenli olarak sisteme gönderilmesi işlemini kontrol ederler.

Vega server beklenen bir veri gönderisinin gelmemesi durumunda server yöneticilerini uyarır ve server yöneticileri vegaoncloud müşterileri ile temasa geçerek durumu bildirip gerekli önlemleri alırlar.

Vega Yazılım Muhasebe Programı
 
Vega Yazılım Muhasebe Programı

Cloud 9 serverlarımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir ve dizel jenaratörler ile desteklenmektedir.

Yıllık hizmet dışı kalma süresi maksimum 4 saatdir. Bu rakamlar havaalanı ve banka sistemlerinde bile çok daha yüksektir. Cloud 9’un bir diğer özelliği ise Vega Report Server ile entegre çalışabilmesidir.

Bu iki ürün entegre olarak çalışması durumunda firmanızın anlık tüm raporlarını cep telefonunuzdan veya internet bağlantısı bulunun her hangi bir bilgisayardan dünyanın neresinde olursanız olun görebilmenizdir.

Şube anlık satışlarını, alacak verecek durumlarını, kasiyer satışlarını, stok durumunu anlık takip edebilirsiniz.

Firmanız’da olan biten bütün işlemleri görmeniz parmak ucunuzdadır.

Artık firmanızı çağın teknolojileri ile tanıştırmanızın vakti geldi

 

Vega Yazılım Muhasebe Programı

 


malatya rent a car malatya rent a car iletişim malatya rent a car havalimanı malatya rent a car sahibinden malatya rent a car firmaları malatya rent a car transporter malatya rent a car transporter malatya rent a car numaraları malatya rent a car fiyatları malatya rent a car cinayeti malatya rent a car enterprise malatya rent a car araba kiralama malatya rent a car filo kiralama malatya rent a car fahri kayahan malatya rent a car merkez malatya rent a car hizmetleri malatya oto kiralama malatya araç kiralama malatya oto kiralama fiyatları malatya oto kiralama yerleri malatya oto kiralama iletişim malatya oto kiralama numaraları malatya oto kiralama bmv malatya oto kiralama şirketleri malatya oto kiralama havalimanı malatya oto kiralama sahibinden malatya oto kiralama firmaları malatya oto kiralama telefon numarası